Hör av dig!

För information och allmänna frågor är det bäst att skicka ett mail.

info@transammans.se

Förbundskansli

Förbundskansliet sitter i Stockholm och arbetar med en mängd olika verksamheter. Kansliet leds av verksamhetsanschef Tom Wester.
tom hemsidad 1

Verksamhetschef

Tom Wester
+46 (0)72 528 52 00

tom@transammans.se
005.transammans

Kurator

Agnes Cavallin Nyrenius

agnes@transammans.se
Amalia - Hemsida-JPG

Kommunikatör projektet Starka Tillsammans

Amalia Bartholdson
+46 (0)70 495 28 52

amalia@transammans.se
Emma - hemsida -JPG

Kurator (tjänstledig t.o.m. 31 augusti 2024)

Emma Edling

emma@transammans.se
edward.02

Projektledare Starka Tillsammans

Edward Summanen
+46 (0)70 595 28 00

edward@transammans.se
003.linn

Projektledare Transliv

Linn Storm
+46 (0)70 753 69 44

linn@transammans.se

Frågor om Medlemsskap

Har du frågor om medlemsskap?

medlem@transammans.se

Förbundsstyrelsen

Ordförande
Signe Krantz
signe@transammans.se

Kassör
Marina 
marina@transammans.se

Ledamöter

Martin (talesperson närståendefrågor) martin@transammans.se

Lena 
lena.i@transammans.se

Yolanda 
yolanda@transammans.se 

Mara 
mara@transammans.se                     

Jenny 
jenny.s@transammans.se

Stina
stina@transammans.se

 

Suppleanter

Lucy 
lucy@transammans.se

Alexander 
alexander@transammans.se

 

Lokalföreningar

Transammans Mitt
Örebro, Västmanland, Värmland, Dalarna och Gävleborg
mitt@transammans.se

Transammans Norr
Västerbotten, Jämtland, Västernorrland och Norrbotten
norr@transammans.se

Transammans Syd
Skåne, Blekinge, Kronoberg och Kalmar
syd@transammans.se

Transammans Väst
Jönköping, Halland och Västra Götaland
vast@transammans.se

Transammans Öst
Stockholm, Uppsala, Södermanland, Östergötland och Gotland
ost@transammans.se