Hör av dig!

För information och allmänna frågor är det bäst att skicka ett mail.

info@transammans.se

Förbundskansli

Förbundskansliet sitter i Stockholm och arbetar med en mängd olika verksamheter. Kansliet leds av verksamhetsanschef.
tom 1100

Verksamhetschef

Tom Summanen
+46 (0)72 528 52 00

tom@transammans.se
leolina 1100

Kommunikatör

Leolina Silkeberg William-Olsson
+46 (0)72 528 00 54

leolina@transammans.se

Frågor om Medlemsskap

Har du frågor om medlemsskap?

medlem@transammans.se

Förbundsstyrelsen

Ordförande
Ann-Christine Ruuth
annchristine@transammans.se

Vice ordförande
Stina
stina@transammans.se

Kassör
Marina Stuberg
marina@transammans.se

Ledamöter

Martin Nihlgård
martin@transammans.se

Emil Lifvergren
emil@transammans.se

Jens Nobelius
jens@transammans.se

Kristian Ek
kristian@transammans.se

Lokalföreningar

Transammans Mitt
Örebro, Västmanland, Värmland, Dalarna och Gävleborg
mitt@transammans.se

Transammans Norr
Västerbotten, Jämtland, Västernorrland och Norrbotten
norr@transammans.se

Transammans Syd
Skåne, Blekinge, Kronoberg och Kalmar
syd@transammans.se

Transammans Väst
Jönköping, Halland och Västra Götaland
vast@transammans.se

Transammans Öst
Stockholm, Uppsala, Södermanland, Östergötland och Gotland
ost@transammans.se